Wakacje w Krynicy Morskiej – gdzie jest i co oferuje?

Wyjazd nad polskie morze to ciekawy pomysł na wypoczynek nawet podczas długiego weekendu. Wiele miejscowości nadmorskich oferuje atrakcje, które pozwalają ciekawie spędzić wolny czas nawet przy gorszej pogodzie.


Gdy sprawdzi się gdzie jest Krynica Morska? Można dowiedzieć się, że leży ona na samej Mierzei Wiślanej. Taka lokalizacja sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla osób zainteresowanych wynajmem jachtów, motorówek czy windsurfigiem.

Co oferuje Krynica Morska?

Wiele osób zadaje sobie pytanie Krynica Morska czy Karwia? W tym względzie Krynica Morska oferuje doskonałą infrastrukturę turystyczną. Natomiast trzeba brać pod uwagę, że jest to jedna z bardziej popularnych miejscowości turystycznych nad polskim morzem. Z tego powodu w okresie turystycznym można spotkać się z dużą ilością turystów. Na szczęście dysponuje także dużą bazą noclegową. Nocleg w Krynicy Morskiej nie powinien być zatem trudny do znalezienia.

Krynica Morska – co warto zwiedzić?

Zanim wyjedzie się na wakacje do Krynicy Morskiej warto sprawdzić, co w niej zobaczyć.
W miejscowości można zwiedzić:

  • niemiecki obóz koncentracyjny Stutthof
  • muzeum Bursztynnictwa
  • muzeum Bursztynowej Komnaty
  • XIX wieczną latarnię morską
    W ten sposób wolny czas można spędzić zarówno nad morzem, zwiedzając, jak też korzystają z rozrywki w lunaparku czy grając w minigolfa.